Sertifikatai

Išskirtinė įmonės partnerė UAB „Polywood“ turi tris sertifikatus.

  • NTR ® impregnavimo sertifikatas. Juo patvirtinama, kad įmonė turi teisę apdirbti (impregnuoti) medieną pagal Europos spygliuočių medienos A ir AB klasės reikalavimus impregnantu „Tanalith E-7“ (3492). Šį sertifkatą išdavė Švedijos techninių tyrimų institutas.
  • CTB B+ ® sertifikatas nurodo, kad mediena yra apdorojama autoklavu ir impregnavimo medžiaga „Tanalith E 3492“, todėl gaminiams galima suteikti ilgalaikę garantiją. Šį sertifikatą išdavė FCBA.
  • CE ® atitikties ženklas. Tai labai svarbus ir būtinas atitikties ženklas Europos ekonominėje erdvėje (EEE). Ženklas CE rodo, kad produktas atitinka ES teisės aktų nuostatas, todėl gaminiai Europos rinkoje gali laisvai judėti.

 

UAB „Praslas“ vienas iš turimų sertifikatų yra FSC ™, licencijos kodas FSC-C108621, kurį suteikė BM TRADA. Šis ženklas ant gaminio garantuoja, kad jis yra pagamintas iš medienos, kuri nukirsta tinkamai (pagal standartą) tvarkomame miške. Sertifikatas suteikiamas pagal principus ir kriterijus įvertinus miško tvarkymą ir naudojimą, taip pat užtikrinus, kad įmonės veiklos procese sertifikuota mediena nebus maišoma su neteisėtai nukirsta mediena.

 

NTR ANTR ABCTB+