Spygliuočių mediena labai atspari puvimui, ji yra vienodos spalvos ir tekstūros, lengvai pjaustoma, obliuojama ir klijuojama. Kadangi jos tarpląstelinės tuštumos užpildytis sakais, ji labiau tinkama kaip statybinė medžiaga. Iš spygliuočių labiausiai paplitę eglės, pušys ir maumedis.

  • Pušų mediena yra ne tik lengva, bet ir labai atspari. Ji gerai džiūsta ir yra lengvai apdirbama. Iš jos gaminami geležinkelių pabėgiai, ryšių linijų stulpai, statybiniai stalių dirbiniai, medinė tara ir baldai. Svarbiausias pušų medienos minusas – pamėlynavimas.
  • Eglių mediena savo atsparumu šiek tiek nusileidžia pušų medienai, tačiau ji yra šviesesnė (beveik balta), smulkaus plaušo, ilgiau išlaiko savo natūralią spalvą, mažiau sakinga, geriau dažoma ir lankstesnė. Tinka įvairių statybinių konstrukcijų, baldų, muzikos instrumentų gamybai. Svarbiausias eglių medienos minusas – kiek didesnis jos šakotumas.
  • Maumedžių mediena yra labai atspari puvimui ir mažiau šakota, gerai tinka statybinėms konstrukcijoms, kurios yra nuolat veikiamos drėgmės, tačiau džiovinama yra pernelyg skali.

 

Taikydami modernias medienos perdirbimo technologijas galime pasiūlyti obliuotą ir impregnuotą produkciją, pvz., lentas statybai, fasadams, terasoms ir grindims, iš jau anksčiau aprašytų spygliuočių medienos.

Taip pat galime pasiūlyti kuolus (su žievėmis ir tekintus), ruošinius tvoroms ir stulpelius. Viskas gaminama medienos perdirbimo įmonėje, kurios būstinė yra Jašiūnuose, Šalčininkų rajone.

Mediena impregnuojama giluminiu būdu naudojant „Tanalith E-7“ (3492) impregnantą. Impregnavimo pajėgumas yra 10 000 m3 per mėnesį.

Didžiausia produkcijos dalis eksportuojama.