Obliavimas

Obliuotos medienos paviršius yra lygus su išryškinta medienos tekstūra. Obliuota mediena gali būti su įlaidais ir išdrožomis. Ši obliuotos medienos rūšis yra pati populiariausia ir dažniausiai naudojama dailylentėms bei grindinėms lentoms, kai reikia, jog plyšiai tarp lentų kuo mažiau matytusi. Obliuota mediena gali būti ir be įlaidų bei išdrožų, kai tarpai yra specialiai reikalingi. Taip pat gali būti obliuojama ir masyvi mediena. Šiuo atveju obliuojami įvairūs tašai, balkiai, sijos, gegnės, statramsčiai ir kt. medienos gaminiai, kurie naudojami kaip apdailos elementai.

Mes obliavimo darbus atliekame automatinėmis obliavimo staklėmis, rušiavimo ir pakėtavimo linijomis Weinig Hydromat, Waco Atack, Waco 3000. Mūsų specialistai galutinį produktą vizualiai patikrina ir automatiškai išrūšiuoja. Šiomis staklėmis gaminius galime obliuoti iki 120 m/min. greičiu. Galime nuobliuoti iki 220 mm pločio ir 120 mm aukščio natūralaus medžio masyvą.

Obliavimo staklių techninės galimybės ir darbuotojų patirtis lemia aukštą profilinių gaminių obliavimo kokybę ir tikslų jų apdorojimą pagal brėžinius, todėl gamybą galime vykdyti efektyviai ir lanksčiai.

Obliavimo pajėgumas iki 7000 m3 medienos per mėnesį, tai sudaro iki 84 000 m3 per metus.